Oluşum Cerrahi Aletler
Sizin Fikirleriniz
Sizin için en iyisini üretiyoruz.
Sizin Fikirleriniz

Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli!

Oluşum Cerrahi Aletler olarak sağlık personelleri ve hastalar için hastane süreçlerini iyileştirmek ve güvenliğini artırmak adına mevcut olan ürünlerimizi iyileştirmek kalite politikamızdır. Ürünlerimiz kullanıcılar ve piyasa taleplerini karşılamak için üretilmektedir. Bu süreçte geri bildirim hayati önem taşımaktadır. Yeni ürün veya ürün geliştirmek için öneri ve fikirlerinize açığız. Ürünlerimizin geliştirmesi veya yeni ürün talebiniz var ise önerinizi bizimle paylaşın. bilgi@olusumcerrahi.com adresine maillerinizi bekliyoruz.

Fikirleriniz mutlak bir gizlilik içinde kalacaktır; tüm hakları öneriyi yapan kişiye aittir

OLUŞUM CERRAHİ ALETLER
Müşteri Memnuniyeti
Oluşum en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir ve kurulduğu günden bu yana bu yönde çalışmalarını sürdürmüştür.

Kaliteli hizmetlerimiz ve makul anlaşma şartlarımızın ,müşterilerimizle olan ilişkilerimizin esasını oluşturması sebebi ile ,müşterilerimizin beklenti ve taleplerini mümkün olduğu kadar proseslerimizde dikkate alarak yüksek oranda “Müşteri Memnuniyeti” ne ulaşmak istiyoruz.

Başarımızın temelinde müşterilerimizin yer aldığını hiçbir zaman unutmadan , her zaman yüksek kalitede ürün ve birinci sınıf müşteri hizmeti sunmak Oluşum un hedeflerinden biri olacaktır.
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !