Oluşum Cerrahi Aletler
Üretim
Üretim

Oluşum Cerrahi Aletler , 2000 metrekare kapalı üretim alanında, Türkiye genelindeki yaygın bayii ağı ve deneyimli personel kapasitesi ile sağlık sektöründe hizmet vermektedir.

Oluşum Cerrahi Aletler, ISO 9001-2015 , ISO 13485-2016 standardı ve CE 93/42/EEC direktiflerine uygun olarak üretim yapmaktadır. Mevcut kataloglarda bulunan standart ürünler  ve doktor talepleri üzerine şekillenen özel ürünler ile  yaklaşık 11.000 çeşit farklı alet üretim kapasitesine sahip olan Oluşum Cerrahi Aletler üreticiliğin yanı sıra tasarımcı bir firmadır.

Hammadde girişinden sevkiyata kadar olan  tüm aşamalarda üstün kalite anlayışı ile ,müşteri memnuniyetinin sağlanma çabası , son teknolojiyi takip etmekteki başarıyla birlikte sağlık sektöründe aranılan marka olmayı  sağlamıştır.
 

Kalite Kontrol

Hammadde girişinden sevkiyata kadar, bütün aşamalarda üstün kalite anlayışı müşteri memnuniyetinin sağlanma çabası ve en son teknolojiyi takip etmekteki başarısı OLUŞUM un pazarda aranılan marka olmasını sağlamaktadır. Müşteri beklentileri ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde çalışmak OLUŞUM un birinci ilkesidir. Bunu göstermek için ISO 9001, ISO 13485 standart ve CE/93/42/EEC direktiflerine uygun olarak üretim yapmaktadır.

Servis

Servis tek kelimeyle tanımlanır ancak OLUŞUM için anlamı büyüktür.
Siparişlerin ve bakım için gelen aletlerin en kısa sürede sahibine ulaştırılması için yoğun çalışmalar bayi ve şubelerimizden başlayarak fabrikada büyük titizlikle gerçekleştirilir.
Gelen talep ve öneriler dikkatle incelenip sürekli gelişmeler için AR-GE mülakat raporu oluşturulur.

OLUŞUM markası taşıyan ürünler yenisiyle değiştirilme noktasına kadar varan her türlü fabrika desteğine sahiptir.
Teknik kadromuz farklı markalı cerrahi ürünlerin tamir ve bakımı için de hizmet vermektedir.

Arge

OLUŞUM kurulduğu günden bu yana sağlık sektörüne farklı ürünleri sunmayı amaçlayarak yatırım politikasını sürdürmektedir. Standart üretim programı haricinde hekimlere yeni modeller geliştirerek ameliyatların daha kısa zamanda ve güvenli gerçekleşmesini sağlamak için çalışmaktadır. Yeni ürün tasarımı ve geliştilmesi ilk aşamada bilgisayar ortamında modellenerek simule edilir. İlk prototip imalatı yapıldıktan sonra cerrahi alet veya cihaz yaşam süreci boyunca kullanılacağı şartların oluşturulduğu laboratuvar ortamınta kullanılarak muhatap olduğu standartlara göre uygunluğu test edilir. Tüm bu tasarım ve uygulama süreçleri için OLUŞUM ciddi bir AR-GE alt yapısını bünyesinde barındırmakla sektördeki gelişmelerde hep bir adım önde olmasını sağlamaktadır.

Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !