Oluşum Cerrahi Aletler
Hakkımızda
Sizin için en iyisini üretiyoruz.
Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen cerrahi alet imalatçısı ve dağıtıcılarından biri olan Oluşum Cerrahi Aletler San. Ve Tic. Ltd . Şti. 2003 yılından bu yana sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Oluşum Cerrahi Aletler ‘in Kalite Güvence Sistemi’nin DIN EN ISO 9001-2015 ve DIN EN ISO 13485-2016 standartlarına uygunluğu Quality Austria tarafından onaylanmıştır. Ürünlerimiz Avrupa Birliği ülkelerinde sağlık ürünlerinin ithal ve kullanım müsadesi olan CE direktiflerine uygun üretilmektedir.

Oluşum Cerrahi Aletler ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi Sistemi’ni sıkı sıkıya uygulayarak  geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır.Ana üretim alanları ; tüm branşlara yönelik cerrahi el aletleri, steril konteynır sistemleri ve hastane terlikleridir.

Yurt içinde tüm illerde sağlık sektörüne hizmet veren Oluşum Cerrahi Aletler ,yüksek teknolojili cihazlarla donatılmış Samsun‘da ki üretim tesislerinde mükemmeliyet ve tam müşteri memnuniyetini hedefleyerek , kuruluşundan itibaren bu doğrultuda ödün vermeden çalışmaktadır. Oluşum Cerrahi Aletler yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen sektörel fuarlara katılım sağlayarak yeni ürünlerini müşterilerine tanıtmakta ve müşteri taleplerini belirlemektedir.

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerin beklentilerine cevap  verebilmek için konusunda uzman personelimizin varlığı, teknolojik gelişmeler ve  metodları, kaliteli hammaddenin imalat sürecinde kullanılması Oluşum Cerrahi Aletler ‘e Türkiye pazarında üstün konumunun devamını ve dünya pazarında  yer edinmesini ve hızlı büyümesini sağlayacaktır. Oluşum Cerrahi Aletler Uluslararası standartlarda kalite güvencesi, toplumsal sorumluluk anlayışı, çevreyi koruma prensipleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda sağlık sektöründe öncü ve güvenilir kuruluş olarak hizmet vermeye devam edecektir.

OLUŞUM CERRAHİ ALETLER
Müşteri Memnuniyeti
Oluşum en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir ve kurulduğu günden bu yana bu yönde çalışmalarını sürdürmüştür.

Kaliteli hizmetlerimiz ve makul anlaşma şartlarımızın ,müşterilerimizle olan ilişkilerimizin esasını oluşturması sebebi ile ,müşterilerimizin beklenti ve taleplerini mümkün olduğu kadar proseslerimizde dikkate alarak yüksek oranda “Müşteri Memnuniyeti” ne ulaşmak istiyoruz.

Başarımızın temelinde müşterilerimizin yer aldığını hiçbir zaman unutmadan , her zaman yüksek kalitede ürün ve birinci sınıf müşteri hizmeti sunmak Oluşum un hedeflerinden biri olacaktır.
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !