Oluşum Cerrahi Aletler
Kalite Politikamız
Kalite Politikamız

Kuruluşumuzda çalışan personelimizin gelişen teknolojiye uyum göstermelerini ve motivasyonlarını yüksek tutmayı sağlamak amacı ile şirket içi ve dışı eğitimlerle becerilerini artırmalarını sağlıyoruz.

Kaliteli hizmetlerimiz ve makul anlaşma şartlarımızın, müşterilerimizle olan ilişkilerimizin esasını oluşturması sebebi ile, müşterilerimizin beklenti ve taleplerini, mümkün olduğu kadar proseslerimizde dikkate alarak, yüksek oranda ‘Müşteri Memnuniyetine’  ulaşmak istiyoruz.

Yüksek kalitede ürünün üretilebilmesi, imalatta en iyi malzemeyi kullanmakla mümkün olacağı için, beraber çalıştığımız tedarikçileri, değerlendirmelere tabi tutarak, güvenilirliği ve sürekliliği hedefliyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm işlerde kanun, Standart, ve diğer düzenlemeleri dikkate alarak, çevremize zarar vermemeye itina gösteriyoruz.
Yatırımlarımızı en iyi şekilde geri dönüşümünü gerçekleştirerek, yeniliklere fırsat verebilmesi için gerekli çalışmaları planlıyoruz.

OLUŞUM CERRAHİ ALETLER
Müşteri Memnuniyeti
Oluşum en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir ve kurulduğu günden bu yana bu yönde çalışmalarını sürdürmüştür.

Kaliteli hizmetlerimiz ve makul anlaşma şartlarımızın ,müşterilerimizle olan ilişkilerimizin esasını oluşturması sebebi ile ,müşterilerimizin beklenti ve taleplerini mümkün olduğu kadar proseslerimizde dikkate alarak yüksek oranda “Müşteri Memnuniyeti” ne ulaşmak istiyoruz.

Başarımızın temelinde müşterilerimizin yer aldığını hiçbir zaman unutmadan , her zaman yüksek kalitede ürün ve birinci sınıf müşteri hizmeti sunmak Oluşum un hedeflerinden biri olacaktır.
Fikriniz mi var ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !